Vylepšená varianta rybářské superčelovky Fenix je na světě

25.02.2016 Novinky z výbavy
Zajímavost Tip
Vylepšená varianta rybářské superčelovky Fenix je na světě Před časem jsme na našem webu recenzovali výkonnou čelovku Fenix HL55. V nabídce této značky se nyní nově objevila její příbuzná - verze HL60R s možností nabíjení přes micro-USB konektor a dalšími vylepšeními. 

Recenzi původního modelu Fenix HL55 najdete ZDE

Pozornost rybářů přilákají k nové čelovce značky Fenix nejen zářný výkon 950 lumenů, dosvit 116 metrů a výdrž až 100 hodin, ale například také dvojice doplňkových červených diod, umožňujících komfortnější noční vidění a snazší adaptaci očí na tmu. V neposlední řadě červeným světlem nevzbudíte nechtěnou pozornost létajícího hmyzu.

 

Velkou předností čelovky je možnost dobíjení li-ion akumulátoru přes vestavěný micro-USB port. Dokoupit k ní lze USB adaptéry pro nabíjení z elektrické sítě či v autě. Čelovka díky pevným popruhům sedí stabilně na hlavě, můžete ji bez obav používat i za silného deště, protože je dle standardu IPX8 vodotěsná i při ponoření do dvoumetrové hloubky. Konstrukce je z leteckého duralu, díky tomu je nárazuvzdorná. Fenix HL60R je osazena nejmodernější špičkovou LED Cree XM-L2 T6 s teplejším odstínem světla, které zajišťuje věrnější podání barev a kontrastů v přírodě.

Bílá LED nabízí možnost volby z pěti režimů (turbo, vysoký, střední, nízký a eco). Mimořádně výkonný režim turbo poskytující světelný tok 950 lumenů slouží pro krátkodobé osvětlení maximálního možného prostoru. Na většinu venkovních aktivit vám bohatě poslouží střední režim svitu se 150 lumeny, v případě náročných podmínek potom vysoký režim o 400 lumenech. Nejnižší eco režim s 5 lumeny postačuje například pro čtení nebo orientaci ve stanu či v místnosti a nabízí velmi dlouhou výdrž až 100 hodin svícení.

Čelovka HL60R je dostupná v internetovém obchodě www.kronium.cz i u dalších prodejců značky Fenix za 2.099 Kč (cena včetně akumulátoru a USB kabelu).

 

Diskuze

Stránku zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Miloš Matula - Meditace

Štítky

Typ novinky

Tip 94x

Odběr novinek