S magazínem ČasNaRyby.cz si užijete rybaření naplno

24.06.2014 Jiří Louthan Aktuality a recenze
Oznámení
S magazínem ČasNaRyby.cz si užijete rybaření naplno Právě startuje nový rybářský magazín ČasNaRyby.cz Tento web chce pomoci českým rybářům zvýšit četnost jejich úlovků a poradit jim, jak si co nejlépe užít zážitky z rybařiny. 

Když jsem se jednou zamyslel nad tím, co vlastně rybář potřebuje ze všeho nejvíce, uvědomil jsem si, že je to především čas. Čas chodit na svou oblíbenou vodu, čas testovat na rybách nové nástrahy a krmení, nové strategie a techniky, které mu přinesou vysněné úlovky, zážitky z boje s rybou. A právě proto, že se většině rybářů času nedostává, je třeba z té hrstky času, kterou na rybaření máte, vytěžit maximum.

Přesně z tohoto důvodu k vám přichází nový rybářský magazín ČasNaRyby.cz, který vám bude radit, jak dostat rybu na háček, i když ostatní okolo nemají jediný záběr. Ukáže vám, jak si vybrat vhodné vybavení, kde na rybářských potřebách ušetřit a které technologické novinky vám nesmí uniknout. Nasměruje vás na krásné rybářské revíry a pomůže vám dosáhnout z průměrných ryb na trofejní kusy. Přinese vám názory a zkušenosti mistrů rybářů, ale také vám nabídne možnost podělit se s ostatními kolegy rybáři o vaše poznatky, názory, dojmy i úlovky.

Abyste si naše články, diskuze, videa a další materiály mohly užít i u vody, dali jsme si záležet s optimálním nastavením stránek pro vaše mobilní telefony a tablety. Věřím, že to v momentech, kdy zrovna nebudete mít plné ruce práce s pruty, rybou, či nástrahou, oceníte. 

Zakladatel webu: V rybaření vidím kus životního štěstí

„Rybaření je naprosto úžasný koníček, kterému jsem propadl jako nikdy žádnému jinému hobby. Od té doby, co rybařím, trávím spoustu času v přírodě, v krajině, kterou si sám vyberu a kde je mi dobře. Snažím se v tom kousku přírody přelstít rybu, vyhrát nad ní, dostat ji na ten maličký háček, který je sám o sobě v řece, jezeře, nebo rybníku naprosto zanedbatelný.

Chci cítit tah ryby, bojovat s ní a vyhrát nad jejími výpady. Chci si užívat tu radost, když konečně u břehu vidím její hřbetní ploutev, když se ryba ukáže a je to pořádný kus. Chci překonávat své dosavadní úlovky, své osobní rybářské rekordy, ale také chci celou tu nádheru kolem rybaření předávat dál.

Věřím, že oceníte naše příspěvky a že vám ČasNaRyby.cz pomůže, abyste si ten svůj čas strávený u vody užili opravdu naplno.“

 

Jiří Louthan, hrdý rybář a šéfredaktor ČasNaRyby.cz

Diskuze

Stránku zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Miloš Matula - Meditace

Štítky

Typ novinky

Odběr novinek