Perfektní lov na dírkách s krillovými boilie peletami

11.02.2019 Zprávy od vody
Tip Zpráva od vody
Perfektní lov na dírkách s krillovými boilie peletami

Víte, jak si můžete rozkrmit pod ledem při lovu na dírkách? Ukážu vám osvědčený způsob, který mi bezvadně funguje už druhou sezónu. 


Autor: Míra Fořt

Konečně jsem se dočkal lovu na dírkách. Je leden a síla ledu je těsně kolem 10ti centimetrů, což mě uklidňuje, protože vím, že takhle silný led se jen tak neprolomí. Vrtám do ledu díru a nahazuji nejprve svého pomocníka - echolot Deeper, abych zjistil, jestli jsou pode mnou ve sloupci ryby. Není to žádná sláva, moc toho pode mnou neplave a tak je potřeba jít štěstí naproti. 

Nejprve pořádně rozdrtit

Mojí tajnou fintou jsou měkké boilie pelety v příchuti Krill od značky Baitology, které nejprve v ruce rozdrtím a teprve pak je vhazuji na dno. Na displeji svého mobilu sleduji, jak se pode mnou objevuje stále více ryb a všechny pěkně u dna v rozkrmeném fleku. No a to je pro mě impuls, abych popadl většího smáčka a začal jsem lovit. 

Za dvě a půl hodiny mám na kontě 6 krásných sivenů, ze kterých pouštím tři nejmenší kusy. Je evidentní, že boilie pelety v zimě perfektně fungují, a to nejen na kapry, pro které jsou primárně určené. Moc bych si přál, aby teploty ještě pár dnů vydržely pod bodem mrazu a já mohl ještě alespoň jednou znovu vyrazit na super lov na dírkách. Je to krásný styl lovu.

Diskuze

Stránku zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Miloš Matula - Meditace

Štítky

Typ novinky

Odběr novinek