Outdoorový hrnek Meva je výborný tip pro vaši kávu nebo čaj na rybách

01.06.2021 Jiří Louthan Novinky z výbavy
Recenze Tip
Outdoorový hrnek Meva je výborný tip pro vaši kávu nebo čaj na rybách Dáte si u vody rádi kávu, čaj, nebo jiný váš oblíbený nápoj a už vás nebaví pít ze starého plecháčku, nebo běžného hrnku? Meva nabízí stylový a praktický outdoorový hrnek, který jsme pro vás otestovali.

Dlouho jsem ve své rybářské tašce nosil klasický keramický hrnek a pořád se rozčiloval, že je těžký, a i když jsem na něj opatrný, sem tam se na hrnku objeví nějaký ten oťuk či prasklinka. Pak mě napadlo se podívat na to, jaké hrnky jsou určené pro outdoor, kde není opatrnost na místě a narazil jsem na moc pěkný hrnek, který je pro rybařinu jako dělaný.

Malý a lehký formát je na místě

Outdoorový hrnek Meva jsem měl letos již na dvou výpravách a musím říct, že je to na rozdíl od keramického hrnku docela jiná „písnička“. Tenhle hrnek váží jen 82 gramů, je vysoký 8 cm a průměr má 7,5 cm. Bezvadně tak odlehčuje ta moje celková kvanta věcí, které s sebou na kapry běžně vozím a váhově ani nepoznám, že jsem si hrnek přibalil do tašky.   

Pády? Nevadí

Nerez, ze kterého je hrnek vyrobený, je odolný a navzdory tomu, že mi hrneček dvakrát upadl (při mytí a pak ještě po drcnutí kolegy do mého rybářského stolečku), nic se mu nestalo. Nerez se také snadno myje a snese i myčku, takže veškeré „mapy“ od čaje či kávy dostanete z hrnku dolů hravě.  

Hrneček má moc pěkné ouško z nerezové karabiny, za které se velmi dobře drží a díky které je možné jej navíc zavěsit na bivak, na batoh apod. Ouško je sklopitelné, aby při převážení hrnek zabíral co možná nejméně místa. 

Design hrnku doplňuje jednoduché vkusné logo firmy Meva, která hrnek vyrábí. Mimochodem určitě je potřeba zmínit, že Meva je český výrobce outdoorového vybavení a když mám možnost vybírat v rámci výrobků mezi zahraničními a českými výrobci, vždycky dávám přednost podpoře výrobce českého. 

Outdoorový hrnek Meva je možné pořídit za 292 korun, což je cena nanejvýš příznivá a umím si představit, že z něj bude mezi rybáři doslova dárkový šlágr. V mé výbavě už si získal stabilní místo, a proto ho mohu i ostatním rybářům vřele doporučit. 

Tento hrnek jsem zakoupil na Mevatec.cz

Diskuze

Stránku zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Miloš Matula - Meditace

Štítky

Typ novinky

Tip 94x
Recenze 84x

Odběr novinek