Objevili jsme vynikající zahřívací drink bez éček pro zimní rybaření

09.11.2022 Jiří Louthan Rady a tipy
Zajímavost Tip
Objevili jsme vynikající zahřívací drink bez éček pro zimní rybaření Přemýšlíte, jaký drink si vzít s sebou do termosky na zimní rybařinu, abyste se s parťáky u vody zahřáli? Že už vás klasický grog nebaví? Pak pro vás máme zajímavý tip.

Zima vysedávání u vody moc nepřeje. A tak s výjimkou rybářských fanatiků mnozí z nás omezují čas u vody jen na krátkodobé vycházky zaměřené mnohdy spíš na provětrání nádobíčka a nadýchání se čerstvého vzduchu. A tak se zimní rybolov stal především doménou jedinců, kterým se rybařina vryla tak hluboko pod kůži, že být bez svého koníčku je pro ně utrpením větším než mrznout. 

Pro ty z vás, kteří se v zimě čas od času vydávají k vodě, máme tip na prověřený drink, který vás nejen zahřeje, ale i nakopne. Je založený na přírodním energy drinku a bylinném likéru. 

Recept na zimní cloumák

Recept je poměrně snadný. V jedné větší nádobě smíchejte energy drink FAKEER (5-6 lahviček), přidejte hřebíček (5 ks), skořicový lusk (1 ks), bylinný likér - ideálně Jägermeister (1 litr) a perlivou vodu (1 litr). Nápoj svařte. Poměr můžete upravit podle počtu lidí, pro které tenhle zimní cloumák připravíte. Také lze přidat větší poměr vody, budete-li to pokládat za moudré.

A co že to vlastně je energy drink FAKEER, na kterém je zimní cloumák založený? Tento neortodoxní energetický nápoj vstoupil v létě na trh sycených limonád. Zaujal nás hned ze dvou úhlů pohledu. Jednak je na rozdíl od řady jiných energy drinků vyrobený bez chemie a současně má originální a nezaměnitelné balení lahve ve tvaru zdviženého prostředníčku v duchu sloganu "Řekni to lahví". FAKEER se prodává ve třech příchutích - pomeranč, citron a malina.

Takže si stačí vybrat příchuť, nebát se experimentovat a hurá do vaření cloumáku pro chladné dny na rybách. Uvidíte, že vás nápoj zahřeje, nakopne a navíc si pochutnáte. Na zdraví! A ať vám berou, kamarádi! :-)

Diskuze

Majkos    20.12.2018 07:56
lehátko (https://www.seznam.cz) [url=https://www.seznam.cz]seznam[/url]
https://www.seznam.cz/

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Miloš Matula - Meditace

Štítky

Typ novinky

Tip 27x

Odběr novinek