Nenechte si ujít úžasnou prodejní výstavu Hradecký nůž. Již 19. listopadu

08.11.2022 Jiří Louthan Rady a tipy
Recenze Tip
Nenechte si ujít úžasnou prodejní výstavu Hradecký nůž. Již 19. listopadu Za pár dnů se bude konat výstava naprosto fenomenální řemeslné práce českých i zahraničních nožířů v Hradci Králové. Jak vlastně vznikla a na co se můžete těšit?

Mezinárodní prodejní výstava Hradecký nůž vznikla z nadšení p. Miroslava Rybáře, rodáka z Hradce Králové. Pan Rybář vzpomíná: „Od malička jsem s úctou sledoval řemeslnou dovednost kovářů a nožířů, četl o výrobních procesech, o metalurgii a často i o nadsazených vlastnostech chladných zbraní. Začal jsem vyrábět nože pro kamarády, navštěvovat výstavy nožů. Pak jsem si uvědomil, že Východní Čechy již žádnou podobnou výstavu nemají.  A tak mi přišel jako dobrý nápad přiblížit lidem i z našeho kraje toto nádherné řemeslo.“

19. listopadu 2022 od 9 hod proběhne již sedmý ročník Hradeckého nože, tradičně v krásném prostředí hradecké galerie Artičok na třídě Karla IV. Na této mezinárodní prodejní výstavě budou prezentovat své krásné řemeslné dílo nožíři hned z několika zemí.

Ve 12 hod navíc předvede své bojové umění instruktor boje s nožem pan Janoušek, který trénoval i jednotky Izraele a Kolumbie. Přijďte nás navštívit, zažít nádherný víkend a třeba i zakoupit úžasný dárek pro sebe, nebo pro své nejbližší. Vždyť nůž lidstvo provází od úsvitu věků. Může být zbraní, ale často je spíše pomocníkem v běžném životě – doma i v přírodě. Každý návštěvník výstavy má navíc šanci vyhrát pěkný dárek.

Těšíme se na vás a věříme, že pro vás bude výstava Hradecký nůž výjimečný zážitek. Další informace k této akci naleznete ZDE.

Diskuze

Stránku zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Miloš Matula - Meditace

Štítky

Typ novinky

Tip 27x
Recenze 3x

Odběr novinek