Jak jsme točili 1.díl pořadu Čas na ryby

08.03.2017 Jiří Louthan Fotogalerie
Zajímavost Reportáž
Jak jsme točili 1.díl pořadu Čas na ryby Pojďte nahlédnout v pár fotografiích do natáčení prvního dílu nového televizního pořadu pro rybáře Čas na ryby, které se odehrávalo mimo jiné na největším českém rybářském veletrhu For Fishing 2017.

Natáčení prvního dílu TV pořadu pro rybáře bylo na jednu stranu časově náročné pro celý štáb, ale na druhou stranu to byla také velká zábava. A postaral se o ni především kdo jiný než mladý herec a náš moderátor Láďa Ondřej.   

 

Nejen, že nás Láďa celou dobu bavil svými vtípky, ale někdy měli co dělat i naši respondenti, aby udrželi při natáčení smích pod kontrolou. Podívejte se třeba na Karla Nikla, jak mu při reakcích na Láďovy dotazy cukaly koutky :-)

 

Někteří borci jako třeba kluci z výstavní expozice zakrmovacích lodí Devict se ovšem nedali rozhodit ani Láďou, ani kamerou a precizně prezentovali své zboží hlava nehlava. Máte náš velký respekt, chlapci!

 

Na stánku nahazovacího echolotu Deeper nám Láďa Ondřej předvedl, že umí být nejenom vtipný, ale také velmi solidní moderátor vnímavý k novým rybářským supertechnologiím.

 

Producent pořadu Jirka Louthan se nechal unést a musel se za každou cenu vyfotit s největším hákem, který na veletrhu objevil. Jaké monstrum by bylo asi schopné polknout nástrahu na takovém megaháku...kdyby byl pravý? :-)

 

"Ale hoši, to už vás bolí nohy?" Kameraman Milan Zadělák s moderátorem Láďou využili chvilky při natáčení v sekci muškařiny, aby si odpočinuli. Nedivím se zvláště Milanovi, protože kamera, kterou nosí hodiny a hodiny na rameni, váží 8 kilogramů.

 

A kde že byla Milanova kamera v ten moment? Zrovna točila sama na stativu vázání mušky. Ještě, že takové vázání mušky netrvá jen pár vteřin, že pánové :-)

 

Ale natáčení televizního pořadu, to není jen práce s kamerou "na place", ale také celé dny práce ve střižně například i s namluvenými komentáři, o které se nám postarala vždycky usměvavá Michaela Dolinová. 

 

A tady máme hlavní štáb pořadu Čas na ryby pěkně pohromadě. Zleva Jirka Louthan (produkce a odborný poradce), Láďa Ondřej (moderátor), Milan Zadělák (kameraman, střihač a scénárista) a Michal Jiráň (Public Relations). Všichni se těšíme na natáčení dalších dílů našeho pořadu, ale také na osobní setkání s vámi, milí rybáři. Ať už při natáčení i mimo něj.

 

Nejeden návštěvník veletrhu For Fishing se zastavil před poutačem na nový televizní pořad pro rybáře. Aby ne, Čas na ryby je nyní jediný pravidelný pořad, který běží na celoplošném TV kanálu - konkrétně na kanálu Regionalnitelevize.cz Současně je ovšem ke shlédnutí i na svém internetovém magazínu www.casnaryby.cz a na Youtube. Tak ať se vám pořad líbí, rybáři a rybářky, a posune vás ve vašem rybolovném umění k ještě krásnějším rybám a ještě krásnějším zážitkům, na které se nezapomíná!

 

 

Diskuze

Stránku zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Miloš Matula - Meditace

Štítky

Typ novinky

Odběr novinek