O Nás

Čas na ryby je televizní pořad pro rybáře i nerybáře v čele s moderátorem a známým hercem Ladislavem Ondřejem. Pořad přináší rybářům zábavnou a současně odbornou a profesionální formou zajímavé aktuální informace, rady a tipy, které jim pomohou zvýšit jejich rybářskou úspěšnost a celkově si rybařinu lépe užít a vychutnat. Předvádí divákům méně tradiční techniky rybolovu a také jim představuje skutečné ikony mezi rybáři a jejich lovné strategie. 

 

Pořad si také dává za cíl průběžně oslovovat mládež a přilákat nejen ji, ale také širokou veřejnost k tomuto sportu a přispět tak k šíření a propagaci rybářského sportu jako takového v očích veřejnosti.

 

Rybářský pořad Čas na ryby se natáčí v prostředí interiérů i exteriérů s pravidelnou měsíční frekvencí. Celková délka jednotlivých dílů pořadu je plánována na 15 minut + dohromady 2,5 minuty pro reklamní blok.

 

Kde pořad Čas na ryby sledovat?

 

Pořad je s měsíční frekvencí vysílán na celoplošném TV kanálu Regionalnitelevize.cz, který sdružuje zpravodajství ze všech regionů České republiky. Dále je možné všechny díly pořadu shlédnout na tomto webu, kde bude průběžně zveřejněno mimo jiné vše, co se do pořadu nevešlo - například videa z natáčení. Náš pořad má samozřejmě i svůj vlastní Youtube kanál s názvem Čas na ryby TV a objeví se také v klíčových rybářských skupinách na Facebooku.

 

Kde všude vysílá Regionalnitelevize.cz

 

Regionalnitelevize.cz vysílá ve všech krajích České republiky v pozemním digitálním multiplexu RS, dále na satelitu Astra 3B. Program televize je dále zařazen v sítích DVB-cz a IPTV operátorů (UPC, Netbox, T-Mobile TV, JON.cz, Nej TV, Airweb TV a v mnoha dalších kabelových a IPTV sítích v ČR a SR). Sledovanost Regionalnitelevize.cz je 400 000 diváků měsíčně

 

PERSONÁLNÍ OBSAZENÍ VÝROBNÍHO ŠTÁBU ČAS NA RYBY TV

 

KAMERA, STŘIH, SCÉNÁŘ - Milan Zadělák

Kameraman, střihač, korespondent a autor řady reportáží s 25ti letou praxí. Aktuálně je Milan Zadělák také Vedoucím produkce Regionalnitelevize.cz a dále spolupracuje s Českou televizí (například pořad Pošta pro tebe), s ČT24, se Slovenskou zpravodajskou televizí TA3 a dále Mexickou televizí Televisa (největší latinskoamerická soukromá zpravodajská TV - obdoba CNN) a Foro TV - Mexico. Specializace na válečné oblasti.

 

PRODUKCE, MARKETING, OBCHOD, SCÉNÁŘ - Jiří Louthan

Novinář, šéfredaktor rybářského magazínu ČasNaRyby.cz a UKcarpSTYLE.cz, recenzent rybářského vybavení a distributor rybářských zakrmovacích lodí Devict a holandských nástrah na kapry Baitology. Původně ekonomický novinář na iDnes.cz, kde později vedl tým žurnalistů zaměřených na oblast osobních financí. Dále přestoupil do vydavatelství Stanford jako ředitel online aktivit a následně se osamostatnil a začal provozovat vlastní internetové weby zaměřené na rybáře, ale také působit jako externí novinář pro významná internetová média v ČR v oblasti rybaření a cestování.

 

PUBLIC RELATIONS - Michal Jiráň

Podnikatel a výhradní distributor značek Deeper Fishfinder, Major Craft, Devict a Baitology. Majitel obchodní firmy a značky vybavení do fitness Sharp Shape. Současně regionální manažer pro Evropu pro firmu Oklin International Ltd, výrobce průmyslových zařízení poskytující řešení v oblasti gastroodpadů.

 

MODERÁTOR POŘADU - Ladislav Ondřej

Mladý herec známý z českých seriálů Hop nebo trop, Ordinace v růžové zahradě, ale také z filmů Účastníci zájezdu, Příběh Kmotra nebo Bathory.

 

Kontakty

Jiří Louthan

+420 608 615 601

info@casnaryby.cz